---< Sponsor Bağlantı >---

Esmer Tenli Olanlara Hangi Renk Saçlar Yakışır ?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Esmer Tenli Olanlara Hangi Renk Saçlar Yakışır, Esmerlere Yakışan Saç Renkleri Nelerdir?

Esmer tenli bir bayansınız ve doğal saç renginden sıkılıp saçlarınızın rengini değiştirmek istiyorsunuzdur.  Esmer tenli olanlar ne renk saç boyası kullanmalısınız kısaca açıklamaya çalışacağız.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Esmer tenli olan olan bayanlara hemen hemen tüm renkler yakışmaktadır.  Kendinize yakışmadığını düşündüğünüz renkler bile doğru makyaj ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Esmer tenli olanlar için uygulanması en zor renk ise kızıl saç rengidir.

Esmer Tenli Olanlara Hangi Renk Saçlar Yakışır ?

Esmer Tenli Olanlara Hangi Renk Saçlar Yakışır ?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Esmer tenli olan bayanlara en yakışan renklerden biride sarı balyaj saç rengidir. Bu rengi saçınıza uyguladığınız zaman daima makyaj yapmanız gerekmektedir.

Esmer tenli bayanların ağırlıklı olarak kulladığı renklerden biride kahverengidir.

Ayrıca esmer tene yakışan bir diğer renk ise balköpüğüdür. Kahverengi ve kahve tonlarının hemen hemen hepsi esmer tenli olan bayanlarda mükemmel bir görüntü ortaya koymaktadır.


- Esmer Tenli Olanlara Hangi Renk Saçlar Yakışır ? admin tarafından 17 Ekim 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Esmer Tenli Olanlara Hangi Renk Saçlar Yakışır ? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz