---< Sponsor Bağlantı >---

Eski Dost Düşman Olmaz, Yenisinden Vefa Gelmez Atasözü Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Eski Dost Düşman Olmaz, Yenisinden Vefa Gelmez Atasözü Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tecrübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir taneside Eski Dost Düşman Olmaz, Yenisinden Vefa Gelmez Atasözümüzdür.Eski Dost Düşman Olmaz, Yenisinden Vefa Gelmez Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Ata Sözlerimiz Ve Anlamları
Ata Sözlerimiz Ve Anlamları

 Eski Dost Düşman Olmaz, Yenisinden Vefa Gelmez Atasözünün Açıklaması


Sağlam temellerle atılan ve  çok eskilere  dayanan ve süregelen dostluklar çok  sağlamdır ve kolay kolay bozulmaz. Çünkü dostluğu yaşatabilmek ve kalıcı olmasını  başaran kişiler çok sıkıntılı, zor günleri, acısıyla ve tatlısıyla birlikte paylaşmışlar ve birlikte atlatmışlardır. Dostlar  birbirlerine duydukları güveni ve saygıyı yitirmeyip içinde oldukları zamana kadar taşıyabilmişlerdir. Bazı ufak tefek meseleler yüzünden birbirlerine düşman olamışlardır. Diğer taraftan sonradan edinilen dostlukların bazıları çabuk bozulmaktadır. İnsanların artık birbirlerine olan güveni kalmamıştır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Eski Dost Düşman Olmaz, Yenisinden Vefa Gelmez Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 16 Mayıs 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Eski Dost Düşman Olmaz, Yenisinden Vefa Gelmez Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz