---< Sponsor Bağlantı >---

Esil İsminin Anlamı Nedir, Esil İsmi Ne Manaya Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Esil İsminin Anlamı Nedir,  Esil  İsmi Ne Manaya Gelmektedir? Esil İsim olarak çocuklara konulmasında dinimiz açısından bir sakınca var mıdır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Yeni doğan Erkek   çocuklarına Esil ismi verilmektedir.  Esil  ismi ne anlama gelmektedir  Esil ismi çocuklarımıza vermek dinimizce caiz mi diye soracak olursanız, Esil  ismini çocuklarımıza koymakta hiç bir sakınca yoktur.
Esil İsminin Anlamına Gelince

 Esil :  Şerefli, şanlı, namlı, haysiyetli, itibarlı ve otoriter kişi.  2.Parlak, uzun ve dolgun yüz. 3.Doğru şey. 4.(C.: Asal-Esail-Usul) İkindi sonrasından akşama kadar olan vakit. 5.Kavi, muhkem, sağlam.

Gerçekten çok güzel bir isim ve anlamı da çok güzel

------- Sponsorlu Reklamlar -----

bebek isimleri ve anlamlari


- Esil İsminin Anlamı Nedir, Esil İsmi Ne Manaya Gelmektedir? admin tarafından 19 Şubat 2014 tarihinde , Bebek İsimleri Ve Anlamları,Çocuklarımızla İlgili Herşey,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Esil İsminin Anlamı Nedir, Esil İsmi Ne Manaya Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara
2 responses to “Esil İsminin Anlamı Nedir, Esil İsmi Ne Manaya Gelmektedir?”
  1. gül çiçek diyor ki:

    gerçekten çok güzel ve anlamlı bi isim isimler karakteri yansıtıyorsa kızımın esil ismindeki sağlam karakterli olması yüzününun parlak nurlu olmasını isterdim şuana kadar anlamlarını okuduğum en güzel isim bence

Sende Yorum Yaz