---< Sponsor Bağlantı >---

Eşeğe Altın Semer Vursalar, Eşek Yine Eşektir Atasözü Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Eşeğe Altın Semer Vursalar, Eşek Yine Eşektir Atasözü Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tecrübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir taneside Eşeğe Altın Semer Vursalar, Eşek Yine Eşektir Atasözümüzdür.Eşeğe Altın Semer Vursalar, Eşek Yine Eşektir Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Ata Sözlerimiz Ve Anlamları
Ata Sözlerimiz Ve Anlamları

Eşeğe Altın Semer Vursalar, Eşek Yine Eşektir Atasözünün Açıklaması


 Bilgisi, yeteneği ve kabiliyeti  olmayan, anlayıştan yoksun olanbir kimse, her hangi mevkiye yada makama geçerse geçsin, ne kadar da yetkisi olursa olsun ve hatta çok zengin ve mal sahibi olursa olsun değerli ve saygınlık duyulamaz. Kısa bir zaman sonra   gerçek kişiliğini, kötü olduğunu tavır ve davranışlarıyla belli etmektedir. Kendi kişiliğini ortaya çıkarırlar. Bu tür kişiler aslını   değiştirmezler.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Eşeğe Altın Semer Vursalar, Eşek Yine Eşektir Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 16 Mayıs 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Eşeğe Altın Semer Vursalar, Eşek Yine Eşektir Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz