---< Sponsor Bağlantı >---

Erçin İsminin Anlamı Nedir, Erçin İsmi Ne Manaya Gelmektedir


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Erçin İsminin Anlamı Nedir, Erçin İsmi Ne Manaya Gelmektedir?

Erçin İsminin Anlamı Nedir, Erçin İsmi Ne Manaya Gelmektedir, Erçin İsim olarak çocuklara konulmasında dinimiz açısından bir sakınca var mıdır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

  Yeni doğan Erkek/ Kız çocuklarına Erçin ismi verilmektedir. Erçin ismi çocuklarımıza vermek dinimizce caiz mi diye soracak olursanız, Erçin ismini çocuklarımız Erçin ismini  koymakta hiç bir sakınca yoktur.

Erçin isminin anlamına gelince

Erçin: 1. Merdiven, basamak. 2. Erken doğan, en erken davranan.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Gerçekten çok güzel bir isim ve anlamıda çok güzel.
bebek isimleri ve anlamları

 


- Erçin İsminin Anlamı Nedir, Erçin İsmi Ne Manaya Gelmektedir admin tarafından 15 Mayıs 2014 tarihinde , Bebek İsimleri Ve Anlamları,Çocuklarımızla İlgili Herşey,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Erçin İsminin Anlamı Nedir, Erçin İsmi Ne Manaya Gelmektedir isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara
2 responses to “Erçin İsminin Anlamı Nedir, Erçin İsmi Ne Manaya Gelmektedir”
  1. Erçin Demirel diyor ki:

    ERÇİN isminin anlamı “Bir ülkenin idari taksiminde sancak” olarak İstanbul Kadıköyde Aziz Berker İlçe Halk Kütüphanesinde tespit etmiştim. Ancak internet sitelerindeki bu yanlışlığı düzeltmek, kaynağını tam olarak yayınlamak için tekrar aynı kütüphaneye yıllar sonra gittiğimde (18 yıl sonra) kaynağı bulamadım. Tdk ile yapmış olduğum yazışmadanda bir netice alamadım, fırsat buldukça değişik kütüphanelerde tarama yapıyorum. ayrıca cinsiyet olarak erkek ismidir, bayana uyarlanmışı ELÇİN dir. belki erçin bayanda vardır araştırmak lazım ERÇİN İSMİNİN MANASINI düzeltirseniz sevinirim. ilginiz için teşekkürler.

    • admin diyor ki:

      Uyarınız için teşekkür ederim. Erçin ismi Üniseks İsim, Hem kız, hem erkek çocuklarına konulabiliyor. Yanlışlığı hemen düzelttim.

Sende Yorum Yaz