---< Sponsor Bağlantı >---

Emircan İsminin Anlamı Nedir, Emircan İsmi Ne Manaya Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Emircan  İsminin Anlamı Nedir,  Emircan İsmi Ne Manaya  Gelmektedir?

Emircan   İsminin Anlamı Nedir, Emircan İsmi Ne Manaya  Gelmektedir,Emircan  İsim olarak çocuklara konulmasında dinimiz açısından bir sakınca var mıdır?

  Yeni doğan Erkek çocuklarına  Emircan  ismi verilmektedir. Emircan  ismi çocuklarımıza vermek dinimizce caiz mi diye soracak olursanız,   Emircan ismini çocuklarımız Emircan  ismini  koymakta hiç bir sakınca yoktur.

Emircan  isminin anlamına gelince

Emircan:  Emir ve can kelimelerinin birleşiminden oluşmuştur. Emir : 1. Bir kavmin, bir şehrin başı. 2. Büyük bir hanedana mensup kimse. 3. Peygamberimizin soyundan gelen. 4. Kumandan. 5. Abbasi devletinde başkomutan. 6. Osmanlı devletinde beylerbeyi ve Tanzimat’tan sonra sivil paşalığın ilk derecesi. Can : Güç, kuvvet, hayatiyet, dirilik.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Gerçekten çok güzel bir isim ve anlamıda çok güzel.
bebek isimleri ve anlamları


- Emircan İsminin Anlamı Nedir, Emircan İsmi Ne Manaya Gelmektedir? admin tarafından 14 Nisan 2014 tarihinde , Bebek İsimleri Ve Anlamları,Çocuklarımızla İlgili Herşey,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Emircan İsminin Anlamı Nedir, Emircan İsmi Ne Manaya Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz