---< Sponsor Bağlantı >---

Ellerde Ve Yüzlerde Oluşan Lekeleri Gideren Maske Yapılışı Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Ellerde  Ve Yüzlerde Oluşan Lekeleri Gideren Maske Yapılışı Nasıldır?

 

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bayanlar her yaşta güzeldir. Her yaşında kendine has bir güzelliği vardır. Ama ne kadar istenmesede zamanla  ellerde ve yüzlerde lekeler oluşmaya başlar. Ama Bu lekelerden sanıldığı kadar kötü değildir ve lekelerden çok basit bir şekilde kurtulabiliriz.

 

İşte Ellerde  Ve Yüzlerde Oluşan Lekeleri Gideren Maske Formülümaydanoz-limon-kuru

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 

Malzemeler

1 tutam maydonoz

3-4 damla limon suyu

 Hazırlanışına Gelince

 Maydonozu  sapları ile birlikte  rondodan geçirin ve tülbentle sıkılıp çıkan yeşil suyun içine limon suyunu ilave edin. Lekelerin olduğu yerlere ellere ve yüze uygulayın. Ama kesinlikle göz çevresine sürmeyin. .Sürdüğümüz maske kuruyana kadar 15- 20 dakika kadar bekleyin. Daha sonrasında ılık su ile durulayın.

 Önemli Not: Hazırladığınız bu karışım tek kullanımlık olmalıdır.  Her seferinde yeniden hazırlamak gerekiyor. Lekeler geçene kadar devam edilmelidir.


- Ellerde Ve Yüzlerde Oluşan Lekeleri Gideren Maske Yapılışı Nasıldır? admin tarafından 5 Mart 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Ellerde Ve Yüzlerde Oluşan Lekeleri Gideren Maske Yapılışı Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz