---< Sponsor Bağlantı >---
-

Ehliyetleri Değiştime Süresi Ne Zaman Sona Eriyor Ve Değiştirme Ücreti Ne Kadardır?

---< Sponsor Bağlantı >---

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Eski ehliyetler 22 Ocak 2014 de kadar değişmesi  ve yenilenmesi zorunludur. Son zamanlarda  gündem konusu  olan ve 24 Milyon ehliyet sahibini ilgilendiren konu ehliyetlerin değişimi ve yenilenmesidir. Kafalardaki  tek soruda ehliyetlerin değişmesi için ücretin ne kadar olacağı. Ehliyetler için ödenecek ücret  değerli evrak statüsünde değerlendirilmektedir.  Yeni Ehliyetler Çipli olması ve  tüm dünyada geçerlilik kazanması. Avrupa Birliği uyum yasaları çerçevesinde Uluslararası platformdada ehliyetlerin geçerlilik kazanması için bu lazımdır. Ehliyetler en son 22 Ocak 2014 tarihine kadar yenilenmek ve değiştirmek zorundayız.

http://www.renkliwebim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/myspace_32.png http://www.renkliwebim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_32.png http://www.renkliwebim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_32.png
---< Sponsor Bağlantı >---

Ehliyetleri Değiştime Süresi Ne Zaman Sona Eriyor Ve Değiştirme Ücreti Ne Kadardır? admin tarafından 18 Ekim 2013 tarihinde , Genel,Gündem kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Ehliyetleri Değiştime Süresi Ne Zaman Sona Eriyor Ve Değiştirme Ücreti Ne Kadardır? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz