---< Sponsor Bağlantı >---

Eden Bulur, İnleyen Ölür Atasözünün Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Eden Bulur, İnleyen Ölür Atasözünün Açıklaması Nasıldır, Eden Bulur, İnleyen Ölür Atasözünü İle Ne Anlatılmak İstenmiştir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Atasözlerimizden ders almalıyız. Atalarımız durduk yere söz söylememişlerdir. Her bir atasözünde ayrı bir ders ayrı bir  anlam ve mana taşımaktadır. Eden Bulur, İnleyen Ölür,  Atasözü de bunlardan bir tanesidir.  Atasözünün  bizlere  ne anlatılmak istenmiştir?atasözünedir1

Herkes yaptığından sorumludur. Kötü veya yanlış bir iş yapıyorsak sonuçlarına da katlanmalıyız. Bir  işin veya bir durumun nasıl sonuçlanacağı ise olayın gidişatından bellidir. Kötülük yapmayı adet edinen biri  yaptıkları kötülüğün  cezasını eninde sonunda çekecektir.  Diğer taraftan bir hasta çok acı çekip  inliyorsa o kişi de  kurtulamayıp  ölür. Tüm canlılar bir gün ölümü tadacaktır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 


- Eden Bulur, İnleyen Ölür Atasözünün Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 24 Şubat 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Eden Bulur, İnleyen Ölür Atasözünün Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz