---< Sponsor Bağlantı >---

Edanur İsminin Anlamı Nedir, Edanur İsmi Ne Manaya Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Edanur İsminin Anlamı Nedir, Edanur İsmi Ne Manaya Gelmektedir?

İsminin Anlamı Nedir, Edanur İsmi Ne Manaya Gelmektedir. Edanur İsim olarak çocuklara konulmasında dinimiz açısından bir sakınca var mıdır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

  Yeni doğan Kız çocuklarına Edanur ismi verilmektedir. Edanur ismi ne anlama gelmektedir. Edanur ismi çocuklarımıza vermek dinimizce caiz mi diye soracak olursanız, Edanur ismini çocuklarımıza koymakta hiç bir sakınca yoktur.

Edanur İsminin Anlamına Gelince

Edanur :  Eda :1. Naz, cilve. 2. Kurum, caka. 3. Alınan şeyi geri ödeme. 4. Bir vazifeyi yerine getirmek. Nur :1. Aydınlık, parıltı, parlaklık, niran. 2. Mekke’deki Hıra dağı. Işığın bir şeye yansımasından meydana gelen parlaklık. Zünnureyn: Hz. Peygamberin 2 kızıyla evlendiği için Hz. Osman’a verilen unvan, onur sahibi. Kur’anı Kerim’in 24. suresinin adı.

Gerçekten çok güzel bir isim ve anlamı da çok güzel.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

bebek isimleri ve anlamları
bebek isimleri ve anlamları


- Edanur İsminin Anlamı Nedir, Edanur İsmi Ne Manaya Gelmektedir? admin tarafından 28 Nisan 2014 tarihinde , Bebek İsimleri Ve Anlamları,Çocuklarımızla İlgili Herşey,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Edanur İsminin Anlamı Nedir, Edanur İsmi Ne Manaya Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz