---< Sponsor Bağlantı >---

Duvar Temizliği Nasıl Yapılır, Duvarlar Nasıl Silinmelidir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Duvar Temizliği Nasıl Yapılır, Duvarlar Nasıl Silinmelidir, Yağlı Boya Duvarlar Nasıl Ve Ne İle Silinmelidir?

Duvarlarımız zamanla is çekip kirlenir. Kirlenen duvarlarını silmek çok zahmetli ve yorucu bir iştir. Bazen sildikten sonra da duvarlarımızda dalga lekeleri oluşabilir. Duvarlarımızın temizliği nasıl yapılmalı, Hangi deterjan kullanılmalıdır kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Duvar Temizliği Nasıl Yapılır

Duvar Temizliği Nasıl Yapılır

Duvar Temizliği Nasıl Yapılır?

Duvarlarımızı silmeye başlamadan önce odanın ortasına kaynar su dolusu kovamızı koyup kapıyı ve camları iyice  kapatın ve suyun oda içerisinde buharlaşmasını sağlayın.  Bu sayede duvarlar da ki  olaşan kirler yumuşayacaktır. Duvarların temizliğin daha kolay hale gelecektir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 

Sonrasında ılık suyu bir kovanın içerisine koyup, içerisine bir miktar arap sabunu katıp, sabunun erimesi için iyice karışrın. Temiz bir bezle hazırladığımız sabunlu su ile duvarlarınızı silin. Ayrı bir kova koyacağınız temiz su ile de duvarlanızı durulayın. Sabun kalıntılarını alın.   Boyalı duvarları silip kuruladıktan sonra da nişastalı su ve sünger yardımıyla duvarları tekrardan silin. Bu sayede bir sonraki duvar silme işleminizi kolaylaştıracatır.

Mutfak duvarlarının temizliğine gelince; Hazırladığınız arap sabunlu suyun içerisine 1 çorba kaşığı tuz ilave edin. Bu sayede duvardaki yağ ve is lekesi daha kolay çıkacaktır.

 


- Duvar Temizliği Nasıl Yapılır, Duvarlar Nasıl Silinmelidir? admin tarafından 8 Temmuz 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Kadın,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Duvar Temizliği Nasıl Yapılır, Duvarlar Nasıl Silinmelidir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz