---< Sponsor Bağlantı >---

Dudaklarının Daha Çekici Olması İçin Ne Yapmalıyız?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Dudaklarının Daha Çekici Olması İçin Ne Yapmalıyız?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Kim istemez ki dolgun ve çekici dudaklara sahip olmayı. Herkes ister ama pek çoğumuz tam uygulayamazlar. İşte sizlere bir kaç pratik yoldolgun-dudaklar-icin-estetik

Dudaklarının daha dolgun görünmesini için ilk yapılacak işlem  dudak çerçevesine, dudak çizgisinin dışından rujunuza uygun dudak kalem çekip  sonrasın da parmak uçlarınla bu çizgiyi biraz dağıtarak keskinliğini azaltın. Sonrasın da ise   Açık renk rujlar dudağı daha dolgun gösterir. Bu yüzden çok koyu kahverengilerden ve bordolar yaşınıza göre tercih etmelisiniz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Eğer  üst ve alt  dudaklarınızın  kalınlıkları birbirine uyumlu değilse iki değişik  ton ruj kullanabilirsin. Kalın dudak için koyu, ince dudak için açık renkte bir ruj sürersen, dudağının asimetrisini gizleyebilirsiniz ve dudaklarınız çok çekici görünüm sağlayabilirsiniz.


- Dudaklarının Daha Çekici Olması İçin Ne Yapmalıyız? admin tarafından 7 Mart 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Dudaklarının Daha Çekici Olması İçin Ne Yapmalıyız? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz