---< Sponsor Bağlantı >---

Dolaptan Çıkarttığımız Donmuş Tavuğun Buzu Pratik Olarak Nasıl Çözülür?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Dolaptan Çıkarttığımız Donmuş Tavuğun Buzu Pratik Olarak Nasıl Çözülür?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Çok acil bir işiniz var veya aniden bir misafiriniz geldi. Markete gidip tavuk alana kadar dolaptaki tavuğu pidonmuş tavuk nasıl buzları cözülürşirmeye karar verdiniz ama tek sorun tavuk donmuş ve buzlu. Buzunun çözülmesine bekleyecek de zamanınız yok ne yaparsınız. Normalde bir tavuğun buzunun çözülmesi 3-4 saati sürmektedir ve siz bu zamanı bekliyecek durumda değilsiniz.

İşte size çok pratik bir çözüm.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Tavuğunuzu buzdolabından çıkardıktan sonra soğuk su ile yıkayıp geniş bir kabın içerisine bol tuzlu soğuk su koyunve tavuğunuzuda bu suda bekletin  kısa zamanda buzlar  çözülecektir.

Tavuğunuzu  pişirilirken tekrar  tuz koymanıza gerek kalmadan  ve bu yöntemle pişirin.  Tavuğun  etleri bembeyaz olacak ve tavuğunuza da ayrıca bir lezzet katacak.


- Dolaptan Çıkarttığımız Donmuş Tavuğun Buzu Pratik Olarak Nasıl Çözülür? admin tarafından 17 Şubat 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Kadın,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Dolaptan Çıkarttığımız Donmuş Tavuğun Buzu Pratik Olarak Nasıl Çözülür? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz