---< Sponsor Bağlantı >---

Doğal Bebek Mama Yapılışı Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Doğal Bebek Mama Yapılışı Nasıldır, Doğal Bebek Maması Nasıl Hazırlanır?

Bazı anneler bebeklerine hazır mama vermek istemezler. Çünkü hazır mamalar neyden ve nasıl üretildiğini bilmedikleri için biraz çekimser kalırlar. Bazı mamaların içerisinde doğal olmayan katkı maddeleri de çocuklarımıza yarar yerine zarar vermektedir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bunun içinde bebek mamalarını  bazı anneler evde hazırlamak isterler. Çünkü bebeklerine içleri rahat olarak mama verecek olmalarıdır.

Doğal Bebek Mama Yapılışı Nasıldır?

Doğal Bebek Mama Yapılışı Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Evde Doğal Bebek Maması Nasıl Hazırlanır?

 

Gerekli Malzemeler

2 Adet Taze Havuç

1 Adet Orta Boy Patates

2 Çay kaşığı Pirinç

1 Çay kaşığı zeytinyağı

1 Su Bardak Su

1 Çay Kaşığı şeker

Doğal Mamanın Hazırlanışı

Bir tencere içine suyu koyup ısınsın. Sonrasında ufak ufak havuçları ve patatesi doğrayıp kısık ateşle 18-20 dakika kadar pişirin.Sonra Princi ve yağı ilave ederek mamamızın pişmesine devam edin. Prinçler de piştikten sonra blender yardımıyla püre haline gelene kadar çırpın.Birkaç dakika daha kaynattıktan sonra çay kaşığı ile şekeride ilave ederek 5 dakika kadar daha  kaynatın. Mamamız hazırdır. Ilık ılık bebeklerine yedirebilirsiniz.

Afiyet Olsun


- Doğal Bebek Mama Yapılışı Nasıldır? admin tarafından 31 Ağustos 2014 tarihinde , Çocuklarımızla İlgili Herşey,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Doğal Bebek Mama Yapılışı Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz