---< Sponsor Bağlantı >---
-

Deri Ranır Nasıl Yapılır?

---< Sponsor Bağlantı >---

Sponsor Bağlantı

Son yillarda deri örtüler,ranırlar  yemek masalarımızn vazgeçilmezi haline geldi.Masanıza da ayrı bir şıklık vermesi ve kullanışlı, ve temizlenmesi de çok kolay.Hazır ranırlar pahalı siz daha uygun maliyete yapabilirsiniz.

NASILMI?

Kendi yaptığım deri ranırı anlatmaya çalışacagım.Deri kumaşımızı eni 35 cm  boyunu   140 cm olarak kesiyoruz. Ranırımızın uç kısımların üçgen olarak yapmak istiyorsak derimizin enini ortadan 2 yekatlayoruz.ve 30 cm ölçüp üçgen şeklinde kesiyoruz. Kenarına boncuklu sutaşı geçiriyoruz.Ama slikonla yapıştırmayın çünkü bir süre sonra slikon bırakıyor.Ben iğne ile oraya diktim.Sizler zevkinize göre seçeceginiz model ve boncuklarla süsleye bilirsiniz.Dilersenizde çevrenizdekilerinize satabilirsiniz.

 


http://www.renkliwebim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/myspace_32.png http://www.renkliwebim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_32.png http://www.renkliwebim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_32.png
---< Sponsor Bağlantı >---

Deri Ranır Nasıl Yapılır? admin tarafından 1 Şubat 2013 tarihinde , Evde Boş Zamanlarınızı Kazanca Çevirmenin Yolları,Kadın kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Deri Ranır Nasıl Yapılır? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz