---< Sponsor Bağlantı >---

Deri Ranır Nasıl Yapılır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Deri Ranır Nasıl Yapılır, Deri Ranır’ ın Yapılışı Nasıldır?

Son yillarda deri örtüler,ranırlar  yemek masalarımızn vazgeçilmezi haline geldi.Masanıza da ayrı bir şıklık vermesi ve kullanışlı, ve temizlenmesi de çok kolay.Hazır ranırlar pahalı siz daha uygun maliyete yapabilirsiniz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Deri Ranır Nasıl Yapılır?

Deri Ranır Nasıl Yapılır?

Deri Ranır Nasıl Yapılır

Kendi yaptığım deri ranırı anlatmaya çalışacagım.Deri kumaşımızı eni 35 cm  boyunu   140 cm olarak kesiyoruz. Ranırımızın uç kısımların üçgen olarak yapmak istiyorsak derimizin enini ortadan 2 yekatlayoruz.ve 30 cm ölçüp üçgen şeklinde kesiyoruz. Kenarına boncuklu sutaşı geçiriyoruz.Ama slikonla yapıştırmayın çünkü bir süre sonra slikon bırakıyor.Ben iğne ile oraya diktim.Sizler zevkinize göre seçeceginiz model ve boncuklarla süsleye bilirsiniz. Dilerseniz de çevrenizde bulunanlara da satabilirsiniz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 


- Deri Ranır Nasıl Yapılır? admin tarafından 30 Aralık 2014 tarihinde , Evde Boş Zamanlarınızı Kazanca Çevirmenin Yolları,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Deri Ranır Nasıl Yapılır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz