---< Sponsor Bağlantı >---

Deri Koltukların Bakımı Ve Temizliğini Nasıl Yapılmalıdır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Deri Koltukların Bakımı Ve Temizliğini Nasıl Yapılmalıdır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Son yılların modası olan deri koltuklar evimize ayrı bir şıklık ve güzellik katmaktadır. Ama deri koltukların temizliği ve bakımı biraz özen istemektedir.

Deri koltuklarımızı temizlerken  direk olarak sabun veya benzeri temizlik malzemeleri kullanmamak lazımdır. Sadece  nemli bir beze temizlik malzemesi dökerek dairesel hareketlerle silmemiz lazımdır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Kullandığımız temizleyici ürünleri kullandıktan sonra akabinde duru suyla temiz bir bezle durulamamız gereklidir. Koltuğunuzun derisinin üzerinde temizlik ürünlerinin  kalmamasına dikkat etmeliyiz.  Ayrıca dikkat etmemiz  gereken husustan biride bezin çok sulu olmaması gerekir. Aksi takdirde koltuk derisi üzerinde kalan su deriyi bozabilir. Bunun içinde   kuru bir bezle koltuğunuzu iyice kurulayın. Derilerimizi ve koltuklarımızı nemden uzak tutmamız gerekir. Deri Koltukların Bakımı Ve Temizligini Nasıl Yapılmalıdır

Deride bulunan doğal yağlar zamanla gidebilir. Buda  mobilyanız parlak görünmesini engeller ve eski bir hal alır koltuklarımız. Onun içinde  koltuklardan giden yağları  geri kazandırmak için temiz yumuşak bir beze biraz zeytin yağı dökerek iyice yedirerek silin. Yağı fazla dökmemeye özen göstermek gerekir. Fazla yağlar her yere bulaşmaktadır çünkü.


- Deri Koltukların Bakımı Ve Temizliğini Nasıl Yapılmalıdır? admin tarafından 14 Şubat 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Deri Koltukların Bakımı Ve Temizliğini Nasıl Yapılmalıdır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz