---< Sponsor Bağlantı >---

Dediğim Dedik, Çaldığım Düdük Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Dediğim Dedik, Çaldığım Düdük Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Dediğim Dedik, Çaldığım Düdük Atasözü Açıklaması Nasıldır, Dediğim Dedik, Çaldığım Düdük Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Dediğim Dedik, Çaldığım Düdük Atasözümüzdür. Dediğim Dedik, Çaldığım Düdük Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

 Mal Canın Yongasıdır Atasözünün Açıklaması

Etrafımızda bulunan bazı kişilerin karakteristik özelliğini çok güzel anlatan bir atasözümüzdür.Kişinin bazı  konularda aşırı ısrar cı ve kendi bildiğinden başkasını okumayan, kafasının dikine giden ve yanlış da olsa kendi düşüncelerini kabul ettirenler için kullanılan bir atasözümüzdür.


- Dediğim Dedik, Çaldığım Düdük Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 29 Ağustos 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Dediğim Dedik, Çaldığım Düdük Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz