---< Sponsor Bağlantı >---

Davulun Sesi Uzaktan Kulağa Hoş Gelir Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Davulun Sesi Uzaktan Kulağa Hoş Gelir Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Davulun Sesi Uzaktan Kulağa Hoş Gelir Atasözü Açıklaması Nasıldır, Davulun Sesi Uzaktan Kulağa Hoş Gelir Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Davulun Sesi Uzaktan Kulağa Hoş Gelir Atasözümüzdür. Davulun Sesi Uzaktan Kulağa Hoş Gelir Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

 Davulun Sesi Uzaktan Kulağa Hoş Gelir Atasözünün Açıklaması

Kimi vaziyetlerde ve Olayları dışarıdan izleyenler kişiler için herşey çok güzel ve kolay görülmektedir.  Bir şeyin mahiyeti izleyerek değil, bizzat yaşanarak anlaşılmaktadır.  Öyle vaziyetler ve işler vardır ki, içinde yaşayan kimseyi rahatsız eder ama uzaktan bakanlar ise ona imrenmektedirler. Olayların içinde olmayanlar için durum kolay ve kolay yada hoş görünebilmektedir.Fakat işin içinde olanlar ne kadar da zor olduğunu bilirler.Bu yüzden kimse kimsenin gerçek durumunu bilemez. Ancak yaşayan bilir.


- Davulun Sesi Uzaktan Kulağa Hoş Gelir Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 23 Eylül 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Davulun Sesi Uzaktan Kulağa Hoş Gelir Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz