---< Sponsor Bağlantı >---

Danışan Dağı Aşmış, Danışmayan Düz Yolda Şaşmış Atasözünün Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Danışan Dağı Aşmış, Danışmayan Düz Yolda  Şaşmış  Atasözünün Açıklaması Nasıldır, Danışan Dağı Aşmış, Danışmayan Düz Yolda  Şaşmış  Atasözünü  İle Ne Anlatılmak İstenmiştir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Atasözlerimizden ders almalıyız. Atalarımız durduk  yere söylememişlerdir. Her bir atasözünde ayrı bir ders ayrı bir  anlam ve mana taşımaktadır. Danışan Dağı Aşmış, Danışmayan Düz Yolda  Şaşmış,  Atasözü de bunlardan bir tanesidir.  Danışan Dağı Aşmış, Danışmayan Düz Yolda  Şaşmış Atasözünün  bizlere  ne anlatılmak istenmiştir?

Danışan Dağı Aşmış, Danışmayan Düz Yolda  Şaşmış Atasözünün Açıklaması Nasıldır?atasözünedir1

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 Bazılarımız bir şeyleri çok iyi biliriz yada bilir gibi görünürüz. Bazı  durumlar  vardır ki, insanın onu tek başına halletmesi mümkün  değildir. Bu durumda yapacağı tek şey, bilmediği şeyler hakkında bir bilene bir uzmanlara başvurmak ve onlardan bilgi almakta yarar vardır.  Bu durum kişilerin işleri   kolaylaşacak, güçlüklerle kolayca baş edecektir. Aksine hareket etmek, kendi bildiğini okumak  işleri zorlaştıracak, karmaşık hale getirecek ve içinden çıkılamayacak yollara  itecektir.


- Danışan Dağı Aşmış, Danışmayan Düz Yolda Şaşmış Atasözünün Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 10 Mart 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Danışan Dağı Aşmış, Danışmayan Düz Yolda Şaşmış Atasözünün Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz