---< Sponsor Bağlantı >---

Çok Yaşayan Bilmez, Çok Gezen Bilir Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Çok Yaşayan Bilmez, Çok Gezen Bilir Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Çok Yaşayan Bilmez, Çok Gezen Bilir Atasözü Açıklaması Nasıldır, Çok Yaşayan Bilmez, Çok Gezen Bilir Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Çok Yaşayan Bilmez, Çok Gezen Bilir Atasözümüzdür. Çok Yaşayan Bilmez, Çok Gezen Bilir Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Çok Yaşayan Bilmez, Çok Gezen Bilir Atasözünün Açıklaması

Bilgili olmak, insanın yaşıyla ilgili  değildir. Genç bir insan, daha yaşlı birinden çok bilgili olabilmektedir. Çok gezen insanlar da  farklı yerleyi tanıyıp farklı kültürleri öğrendiğin de ve  farklı insanlar, farklı iklimler, Farklı dilleri keşfetmelerinden bilgisi daha çok artmaktadır. Ama aynı yerde yaşayan bir insan hiç bişi bilemez.


- Çok Yaşayan Bilmez, Çok Gezen Bilir Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 11 Eylül 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Çok Yaşayan Bilmez, Çok Gezen Bilir Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz