---< Sponsor Bağlantı >---

Çok Söz Yalansız, Çok Para Haramsız Olmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Çok Söz Yalansız, Çok Para Haramsız Olmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Çok Söz Yalansız, Çok Para Haramsız Olmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır, Çok Söz Yalansız, Çok Para Haramsız Olmaz Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Çok Söz Yalansız, Çok Para Haramsız Olmaz Atasözümüzdür. Çok Söz Yalansız, Çok Para Haramsız Olmaz Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Çok Söz Yalansız, Çok Para Haramsız Olmaz Atasözünün Açıklaması

Bazı insanlar çok konuşmayı ve övünmeyi severler, bu konuşmanın içerisinede olmamış şeyleri olmuş gibi veya övünmek babında abartmayı da severler.  Bu konuşmanın içerisine de küçük beyaz yalanları katarlar.

Bazı zengin kimseler vardır ki çalışanlarının hakkını tam manasıyla vermezler, yada kanunsuz yollardan para kazanan kişiler de az değildir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Çok Söz Yalansız, Çok Para Haramsız Olmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 8 Eylül 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Çok Söz Yalansız, Çok Para Haramsız Olmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz