---< Sponsor Bağlantı >---

Çocuğumuza Oyuncak Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Çocuğumuza Oyuncak Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz, Çocuğumuza Hangi Oyuncagı Ne Zaman Almalıyız

Çocuklar yapıları geregi çok meraklıdırlar.Onun için çocuklarımıza oyuncaklarımız için seçecegimiz çok önemlidir.Seçilen oyuncaklar çocuklarda merak uyandırmalıdır ve yaşlarına göre oyuncak seçilmelidir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Küçük çocuklara ufak parçalı oyuncaklar alınmamalı,çünki küçük çocuklar ellerine aldıkları oyuncakları agızlarına alıp yutabilirler.Onun için daha çok  çıngırak, yumuşak ve sıkınca ses çıkaracak gibi  oyuncakları almalıyız.

Seçecegimiz oyuncaklar çocugumuzun yaşına ve cinsiyetine göre seçilmelidir.Küçük çocuklarda renkli ve ses çıkaran oyun aracı alınabileceği gibi yaşları büyüdükce oyuncaklarda ona göre farklı olmaktadır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Çocuğumuza Oyuncak Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çocuğumuza Oyuncak Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

2-4 yaşlarında olan kız çocuklarına bebek, erkek çocuklarına araba , top gibi oyuncak seçilmeli, yaşları büyüdükce zeka geliştirici oyuncaklar yani yapbozlar, legolar seçilmelidir.Çocuklarımız yaşları büyüdükce onların zevklerine  göre seçilmelidir.

Çocuklar oyun aracılıyle oyuncak paylaşımını öğrenmekte, kendine düşen rolu oynayarak kişilik gelişimini kazanmaktadırlar.

 


- Çocuğumuza Oyuncak Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? admin tarafından 24 Aralık 2014 tarihinde , 5n- 1k Konuları,Vikipedi kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Çocuğumuza Oyuncak Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz