---< Sponsor Bağlantı >---

Çizmelere Bakım Nasıl Yapılmalıdır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


cizmelere Bakım Nasıl YapılmalıdırÇizmelere Bakım Nasıl Yapılmalıdır, Çizme Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Kış mevsiminin vazgeçilmez ayakkabısı çizmelerdir. Çizmeler ayaklarımızı soğuktan korur ve giyindiğimiz manto ve kabanla bir bütünlük sağlar. Bahara az bir zaman kışlık çizmeler yerlerini mevsimlik ayakkabılara bırakır. Çizmelerimizi kaldırmadan önce bakım yapıp kaldırmamız çizmelerimizin ömürlerini uzatır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Çizmelere Bakım Nasıl Yapılmalıdır

Çizmeleri silmek için kullandığımız sulu bez zararlıdır. Bezimizi Hafifçe  nemletip o şekilde silmek ve ardından da  kuru bez ile ovalayıp parlatmak daha yararlıdır. Kaliteli  bir boya ile de sık  sık boyamak çizmenin yine ömrünü uzatır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Süet  çizmeler  yağmur veya kardan dolayı ıslandıysa su lekesi yapmaktadır, süet çizmelerin kuruması için  bekledikten sonra fırça  ile iyice fırçalayın. Süet çizmeleri  Kurutmak için soba veya kalorifer yanlarından uzak durun. Çok fazla sıcaklık derin kuruyup çatlamasına neden  olacaktır.

Uzun süre giyilmeyecek çizmenin formunu koruması gerekir. Formunu korumak için gazete kağıtlarını çizmelerin içerisine iyice  sıkıştırıp kendi kutularında saklamakta da yarar vardır.


- Çizmelere Bakım Nasıl Yapılmalıdır? admin tarafından 15 Şubat 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Çizmelere Bakım Nasıl Yapılmalıdır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz