---< Sponsor Bağlantı >---

Çivili Kasnak Nakışı Nasıl Yapılır, Resimli Anlatım


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Çivili kasnak nakışı için ilk yapmamız gereker iş kasnağımızı hazırlamaktır. Bunun için Düz ve sağlam bir suntayı 6 gen şeklinde kesiyor veya kestiriyoruz. Sonra  yarınsantimde birküçük çivi çakıyoruz. Hkasnak işi 5kasnak işi 8er bir kenera 18 adet çakıyoruz. Kasnağımız hazır. Sonra  50 numara beyaz naylon iple karşılıklı olarak sarıyoruz.  Arzumuza veya zevkimize göre boncukları seçip iğne yardımi  ile boncukları tutturuyoruz. Tüm işlemler bittiği zaman kenarlardan düzgünce kesiyoruz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Dilersek kasnağımızı  kare  veya dikdörtgen şeklinde de yapabiliriz.  Çivili kasnaklar hazır olarak ta satılmaktadır.

Not: Bu çivili kasnak nakışını hanımlar yapıp satmaktadırlar. Sizlerde boş zamanlarınızı kazanca dönüştürmek için iyi bir fırsattır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 

kasnak iş9 kasnak işi 4  kasnak işi 7 kasnak işi 11 kasnak işi 12 kasnak işi.1 kasnak işi.2 kasnak işi.3 kasnak işi kasnak işi10


- Çivili Kasnak Nakışı Nasıl Yapılır, Resimli Anlatım admin tarafından 5 Kasım 2013 tarihinde , Evde Boş Zamanlarınızı Kazanca Çevirmenin Yolları,Hobi,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
Çivili Kasnak Nakışı Nasıl Yapılır, Resimli Anlatım isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz