---< Sponsor Bağlantı >---

Çillerden Nasıl Kurtuluruz?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Çillerden Nasıl Kurtuluruz, Çiller İçin Evde Salatalık Sütü Nasıl Yapılır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bir çok bayanın ortak  sorunudur  yüzdeki çiller. Özelliklede yaz aylarında güneşli zamanlarda dahada belirgin bir hale gelmektedir. Bir çok pahalı pahalı kremler alıp bu sorunu çözmeye çalışırlar ama bir süre sonra tekrar ortaya çıkar.

Sizler kalıcı bir çözüm arıyorsanız eğer o kadar para harcamaya gerek yok evde yapacağınız basit bir kürle sorununuzu çözebilirsiniz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Evde Çiller için kür nasıl hazırlanır diye sorar gibisiniz. İşte çok basit hazırlanışı ve kullanılması

 1 çay bardağı çiğ sütün içine 1 tane salatalığı ince ince doğrayıp koyup  2 saat beklettin. Süre bitiminde sütünüzü süzgeçle süzün. Salatalıklarıda ince  tülbent ile sıkılarak özünün süte geçmesi sağlayın bu kadar.

Hazırladığımız bu maskeyi  yüzünüze bir parça  pamukla iyice sürün. Bunu 4-5 kere yapın ve  20-25 dakika kadar bekleyin.Daha sonra  yüzünüzü ılık su ile  iyice durulayın.Buna 15 -20 gün devam edin.  Çillerin  geçtiğini ve sizlerde çillerden  kurtulduğunuzu göreceksiniz.


- Çillerden Nasıl Kurtuluruz? admin tarafından 16 Temmuz 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Çillerden Nasıl Kurtuluruz? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz