---< Sponsor Bağlantı >---

Cildinizde Canlılık Veren Ve Elastikiyet Kazandıran Doğal Maske


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Cildinizde Canlılık Veren, Kırışıklıkları Önleyen ve Elastikiyet Kazandıran Doğal Maske Nasıl Yapılır?

Havaların iyice ısınması ile birlikte cildimizde kuruyup nemliliğini kaybetmektedir. Buda cildimizin yorgun görünmesine neden olmaktadır. Yaz mevsimindeyiz ve şeftalinin bol olduğu zamandayız.  Evde Pratik Olarak Hazırlayıp Uygulayabileceğiniz Şeftali Maskesini gelin birlikte yapalım.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 Cildimizi  temizleyen ve elastikiyetini arttıran şeftaliden  maske yapımı nasıldır.  Ev yapımı doğal şeftali maskesi  hem cildi besler ve hemde  kırışıklık oluşumunu azaltmaktadır. Ayrıca da yüzde oluşan gözenekleri sıkılaştırmaktadır.

seftali-maskesi-nasil-yapilir

Şeftalili Doğal Yüz Maskesi  Yapımı

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Malzemeler

Şeftali Maskesinin Yapılışı

Şeftali yi iyice yıkayıp kabuğunu soyun ve bir kaseye koyun ve üzerine yoğurdu da ilave edip  mikserle iyice karıştırıp püre haline getirin. Yüzünüzü ılık su ile yıkayıp kurulayın. Hazırladığımız bu karışım yüzünüze uygulayın ve  20 dakika  kadar bekleyip soğuk su ile iyice durulayın. Bu uygulamayı haftada 1-2 kez yapın ve farkı sizlerde göreceksiniz.


- Cildinizde Canlılık Veren Ve Elastikiyet Kazandıran Doğal Maske admin tarafından 30 Temmuz 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Cildinizde Canlılık Veren Ve Elastikiyet Kazandıran Doğal Maske isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz