---< Sponsor Bağlantı >---

Cildimizdeki Ölü Hücreleri Canlandırmak ve Kırışıklıkları Yok Etmek İçin Doğal Kür


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Cildimizdeki Ölü Hücreleri Canlandırmak ve Kırışıklıkları Yok Etmek İçin Ne Yapmalıyız?, Ayva Çekirdeğinin Mucizesi Nedir, Ayva Çekirdeği İle Gelen Güzellik

Kış mevsimindeyiz ve Ayvanın bol olduğu bir zamandayız. Severek yediğimiz ayvanın güzelliğimize olan katkısını biliyormuydunuz. Ayva çekirdeğinin cilt bakımına ve güzelliğimize olan etkisini kısaca açıklamaya çalışacağız.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Ayva’ nın yararlarını saymakla bitiremeyiz. Meyve olarak da yediğimiz ayva nın reçerini ,tatlısını ve kompostosunu da yapmaktayız. Bunları yaparken çekirdeğini çıkartıp atarız.

Cildimizdeki Ölü Hücreleri Canlandırmak ve Kırışıklıkları Yok Etmek Doğal Kürün Hazırlanışı

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Çekirdekte bulunan  antioksidan maddesi cildimiz için son derece faydalıdır.8-10 adet ayva çekirdeğini yarım çaybardağı suda bir gün bekletiyoruz.Jöle kıvamına gelen bu karışımı yüzümüze ve boyun çevresine bir pamuk yardımıyla sürüyoruz ve kurumasını bekliyoruz. Soğuk suyla iyice yüzümüzü duruluyoruz.Yüzdeki ölü hücreleri, kırışıklıkları ve akne lerin geçtiğini ve cildinizin sıkılaştığını göreceksiniz.


- Cildimizdeki Ölü Hücreleri Canlandırmak ve Kırışıklıkları Yok Etmek İçin Doğal Kür admin tarafından 15 Aralık 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Cildimizdeki Ölü Hücreleri Canlandırmak ve Kırışıklıkları Yok Etmek İçin Doğal Kür isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz