---< Sponsor Bağlantı >---

Çantalar Nasıl Saklanır, Şekli Bozulan Çantalar Nasıl Eski Haline Getirilir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Çantalar Nasıl Saklanır, Şekli Bozulan Çantalar Nasıl Eski Haline Getirilir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 Bir bayanın olmazsa olmazlarındandır çanta. Evden dışarı çıkarken ilk alacakları eşya çantasıdır. Kullandıkları çanta elbise ve ayakkabılarıyla ulumlu olmasına da özen gösterirler bayanlar. Onun içinde birden çok çantaları vardır. Bu çantaların muhafazaları  düzgün olmazsa zamanla çantaların şekli bozulur.

Çantaların Şekli Bozulursa Ne Yapılır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Şekli bozulmuş çantaların içerine nemlendirilmiş kâğıt gazete koyunuz. Gazete kâğıtlarını çok fazla ıslatmayın nemlendirmeniz yeterlidir. Bir gün süresince bu şekilde çantanızı durdurun.24 saat sonra gazete parçalarını çantadan çıkarın ve kurutmak için fermuar bölümünü açık bırakın. Şekli bozulmuş çantanın daha önceki formuna geldiğini göreceksiniz.

Çanta şekli bozulmadan nasıl saklanır?Çantalar Nasıl Saklanır

Alış veriş merkezlerinden yeni çanta aldığımızda, çantanın içerisini kâğıt parçalar ile dolu olduğunu görürüz. Bunun sebebi ise çantanın formunu savunmaktır. Sizde kullanmayacağınız çantaların içerisine gazete parçalarını doldurun ve uzun müddet şekillerini bozulmadan gizleyebilirsiniz.

Ayrıca çantaların şeklinin bozulmaması için üst üste asmamak ve çantalar için dolabımızda özel bir ayırmak yararlı olacaktır. Çantalarımızın şeklinin bozulmamasın istiyorsanız birbirine değmeyecek şekilde bir askılığa takmanızda da fayda vardır


- Çantalar Nasıl Saklanır, Şekli Bozulan Çantalar Nasıl Eski Haline Getirilir? admin tarafından 15 Şubat 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Kadın,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Çantalar Nasıl Saklanır, Şekli Bozulan Çantalar Nasıl Eski Haline Getirilir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz