---< Sponsor Bağlantı >---

Çamaşırlarımızda Kullandığımız Yumuşatıcıların Zararları Nelerdir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Çamaşırlarımızda Kullandığımız Yumuşatıcıların Zararları Nelerdir, Yumuşatıcıların ZararlarYumuşatıcıların zararları nelerdirı Nelerdir?

Kullandığımız çamaşırlarımızı ve havluların yıkandıkları zaman yumuşacık olsun diye çamaşırlarımızı yıkarken çeşitli yumuşatıcılar kullanırız. Bu kullandığımız  bu yumuşatıcılar ne kadar sağlıklı ve ne kadarı zararlı hiç aklımıza bile gelmemektedir.

 

Çamaşırlarınızı yumuşatıcıyla yıkamak sanılanın aksine zararlı olabiliyor. Özellikler havlularda kullandığımız yumuşatıcılar,  havluların üzerinde ekstra silikonlu bir tabaka oluşturmaktadır.  Bu tabaka havluların emiciliğini azaltıp uzun vadede havlu dokusunu bozar. Yumuşatıcı yerine renksiz bir sirke kullanabilirsiniz. Sirke hem çamaşırları yumuşatır, hem de deterjan kalıntılarını yok eder. Hem de oldukça sağlıklıdır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

- Çamaşırlarımızda Kullandığımız Yumuşatıcıların Zararları Nelerdir? admin tarafından 23 Şubat 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Kadın,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Çamaşırlarımızda Kullandığımız Yumuşatıcıların Zararları Nelerdir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz