---< Sponsor Bağlantı >---

Cahilin Dostluğundan Alimin Düşmanlığı Yeğdir Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Cahilin Dostluğundan Alimin Düşmanlığı Yeğdir Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Cahilin Dostluğundan Alimin Düşmanlığı Yeğdir Atasözü Açıklaması Nasıldır, Cahilin Dostluğundan Alimin Düşmanlığı Yeğdir Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Cahilin Dostluğundan Alimin Düşmanlığı Yeğdir Atasözümüzdür. Cahilin Dostluğundan Alimin Düşmanlığı Yeğdir Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Cahilin Dostluğundan Alimin Düşmanlığı Yeğdir Atasözünün Açıklaması

Cahil insan hiç bir şey bilmemektedir. Alim kişi ise her şeyi bilendir. Yaptığı bir işin neticelerini bilir ve katlanır. Kendisi ile arkadaş olmak olası olduğu gibi düşman olunduğu vakit de bir noktada anlaşmak olasıdır.Cahil kişiler iyi niyetli görünseler de onlarla anlamak ta anlaşılması da çok zordur.


- Cahilin Dostluğundan Alimin Düşmanlığı Yeğdir Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 31 Ekim 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Cahilin Dostluğundan Alimin Düşmanlığı Yeğdir Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz