---< Sponsor Bağlantı >---

Çabuk Parlayan Çabuk Söner Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Çabuk Parlayan Çabuk Söner Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Çabuk Parlayan Çabuk Söner Atasözü Açıklaması Nasıldır, Çabuk Parlayan Çabuk Söner Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Çabuk Parlayan Çabuk Söner Atasözümüzdür. Çabuk Parlayan Çabuk Söner Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Çabuk Parlayan Çabuk Söner Atasözünün Açıklaması

Çok kısa vakitte olan ehemmiyetli gelişmeler ne yazık ki aynı hızla  da değerini kaybedebilir. Bunun nedeni de  hazırlıksız, tasarısız ve emek harcanmadan meydana gelmektedir. Örneğin saman hızla yanar ve o hızla da söner.
Yeterli bir bilgi birikimi olmadan bir kişi şans eseri ehemmiyetli bir mevkiye yükselebilir. Ancak o görevin niteliklerini taşımadığından dolayı kısa vakitte görevinden alınacak veyahut daha basit bir göreve getirilebilmektedir.


- Çabuk Parlayan Çabuk Söner Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 12 Eylül 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Çabuk Parlayan Çabuk Söner Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz