---< Sponsor Bağlantı >---

Burun Tıkanıklığına Bitkisel, Doğal Çözümler Nelerdir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Sonbaharın sonlarına yaklaştığımız şu günlerde soğuklar etkisini iyice göstermeye başladı. Soğukların gelmesiylede grip hastalığı baya bir salgın hale geldi. Burnumuz da tıkanır ve bazen nefes alamaz gibi oluruz. Bu durum  da endişelenecek bir şey yoktur fakat burun tıkanıklığı bizi  rahatsız eder . Tıkalı bir burun    uykudan, sosyalleşmeden, konsantre olmadan ve yeme zevkinden alıkoyar.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Burun Tıkanıklığına Bitkisel, Doğal Çözümler Nelerdir, sorusuna cevap olarak

Yiyeceklerinize Baharat Koyun
Acı baharatlar refleks etkisi  yaparak  burnunuzu akıtır.  Akış tıkanıklığa yol açmış olabilen tahriş maddelerini uzaklaştırır ve ayrıca tıkanıklığı açmaya yardımcı olur.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Buharla Açın

Buhar   tıkanıklığı bastırmanın ve açmanın en  basit  yoludur. Ilık bir duş, çay veya  çorba gibi sıcak bir sıvıyı yudumlaya bilirsiniz. Yüzünüzün üst yarısına nemli ve sıcak  bir havlu koyun. Sırt üstü  üç-beş dakika  yatın. Bunu günde iki ya da üç  defa  yaparsanız tıkanıklık açılıpBurun Tıkanıklığına Bitkisel, Doğal Çözümler Nelerdir rahatlarısınız.

Soğan veya  Sarımsak Koklayın. Bu yöntem mentol etkisiyle  aynı şekilde etki yapar. Bir soğan veya bir diş sarımsak koklamanız burun pasajlarına etki  eder ve sonra büzer, tıkanıklığı giderir.

Bir tutam Papatyayı kaynatın, sonra su buharını burnunuza çekerseniz burun tıkanıklığı gider.
Bir su bardağı   suyu  bir tatlı kaşığı tuz atarak  kaynatılır ve soğutulur. Soğuduğunda burun deliklerine üçer damla damlatılır.


- Burun Tıkanıklığına Bitkisel, Doğal Çözümler Nelerdir? admin tarafından 22 Ekim 2013 tarihinde , Alternetif Tıp Önerileri,Sağlık kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Burun Tıkanıklığına Bitkisel, Doğal Çözümler Nelerdir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz