---< Sponsor Bağlantı >---

Burcu Kara Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu,Hakkında Bilgiler


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Burcu Kara Kimdir, Memleketi Neresi, Kaç Yaşında, Boyu Ve Kilosu, Eğitimi, Mesleği Hakkında Bilgiler

Burcu Kara Hakkında Kısa Bilgi:  Kanal D  tv.de bir süre spikerlik ve muhabirlik yaptıktan sonra oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Birçok dizide ve reklam filmlerinde rol almıştır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Burcu Kara Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu,Hakkında Bilgiler

Eskişehir’de eğitim aldığı dönemde mahalli kanallar üzerine sunuculuk tecrübeninde bulunan Burcu Kara Bursa’ya döndükten sonra yatırım uzmanı olarak çalışmaya başlamış ancak istediği neticeye erişemediği için İstanbul’a diksiyon ve spikerlik kursu almaya gitmiştir. Olay TV ve Kanal D ekranlarında çalışma talihi yakalayan oyuncu 2002 seneninde haber spikeri olmuştur.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Oyunculuk derslerine Şahika Tekand’da başlayan ve Haziran Gecesi dizisinde Duygu karakteri ile oyunculuk kariyerine adım atan Burcu Kara, devam eden süreç içerisinde Elveda Derken, İpsiz Recep, Maskeli Balo, Yıllar Sonra, Tozlu Yollar, Tatar Ramazan ve Milat gibi yapımlarda kamera karşısına geçmiştir. Sinema perdesinde ise bilhassa Romantik Komedi serisi filmindeki Zeynep karakteri ile tanınmaktadır.

Burcu Kara Memleketi Neresidir:  Bursa

Burcu Kara Doğum Tarihi: 1 Mart 1980 doğumlu ve Kasım 2015 İtibarıyla 35  yaşındadır.

Burcu Kara Boyu: 1.63

Burcu Kara Kilosu 55

Burcu Kara Saç Rengi : Kahverengi

Burcu Kara Göz Rengi: Mavi

Burcu Kara Mesleği :  Dizi  ve reklam filmi Oyuncusu

Burcu Kara Eğitimi: Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü  mezunu

Burcu Kara Resimleri: 

Burcu Kara Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu,Hakkında Bilgiler Burcu Kara Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu,Hakkında Bilgiler Burcu Kara Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu,Hakkında Bilgiler Burcu Kara Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu,Hakkında Bilgiler Burcu Kara Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu,Hakkında Bilgiler

Renkli Webim & Vikipedi Biyoğrafi Ansiklopedisi


- Burcu Kara Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu,Hakkında Bilgiler admin tarafından 23 Kasım 2015 tarihinde , Biyografi kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Burcu Kara Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu,Hakkında Bilgiler isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz