---< Sponsor Bağlantı >---

Bugünün İşini Yarına Bırakma Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Bugünün İşini Yarına Bırakma Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Bugünün İşini Yarına Bırakma Atasözü Açıklaması Nasıldır, Bugünün İşini Yarına Bırakma Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Bugünün İşini Yarına Bırakma Atasözümüzdür. Bugünün İşini Yarına Bırakma Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları

Atasözleri Ve Anlamları

 

Bugünün İşini Yarına Bırakma Atasözü Açıklaması 

Her işi vaktinde ve zamanında yapılırsa güzeldir. Bir işin vaktini ve zamanını geçirdiğimizde o işi yapmamız zorlaştığı gibi özelliğide kalmaz.  Hem çalışmalarınızda verim sağlayamazsınız, hem de yarının ne getirip ne götüreceğini bilemezsiniz. Diyelim ki bugün olanağınız varken yapmadınız ve ertelediniz Yarın hasta olursanız veyahut daha ehemmiyetli bir işiniz çıkarsa ne yapacaksınız! Tabiki işinizi yetiştiremeyecek, zarar göreceksiniz. Bu yüzden her iş vaktinde ve zamanın da  yapmalı, boş yere ertelememeliyiz.Şunu unutmamalıyız ki, işi vaktinde yapmayı iş ahlakı haline getirmeye özen göstermeliyiz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Bugünün İşini Yarına Bırakma Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 13 Eylül 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Bugünün İşini Yarına Bırakma Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara