---< Sponsor Bağlantı >---

Brezillya Fönü Evde Nasıl Çekilir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Brezillya Fönü Evde Nasıl Çekilir, Brezillya Fönü Evde Nasıl Yapılır? 

Uzun süre kalıcı olan ve bayanların son senelerde çok fazlasıyla beğenerek yaptırdıkları ve kullandıkları Brezilya fönü nü genelde kuaför salonlarında yapılmaktadır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 Brezilya fönünü evde kendimizde yapabiliriz nasıl mı gelin birlikte yapmaya ne dersiniz.

 

Brezillya Fönü Evde Nasıl Çekilir?

Brezillya Fönü Evde Nasıl Çekilir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Brezilya fönünü  uygulamadan  önce saçınızın temiz olması gerekmektedir. İlk önce saçlarınızı güzelce bir yıkayın. Saçlarınız yıkarken kullandığınız  şampuanın sülfat olmamasına dikkat etmelisiniz. Çünkü brezilya fönünün en büyük özelliği fönden önce saçınıza  krem sürülmesidir. Natura keratin arındırıcı şampuan ile saçlarınızı 2 kere yıkayıp saçlarınızı iyice kurutun. Saçlarınızı % 10- 20 oranında nemli kalabilir.

Saçları 4 eşit tutuma ayırın. Saçların yapısına ve uzunluğuna göre 60 – 80 ml keratini tüm saçınıza iyice sürün.  Saç cildi, ense ve yüz derisine  temas etmesinden kaçının. İnce dişli bir tarak yardımı ile saçınıza keratini iyice yedirin

Sonra da saçlarınızın hepsini tepede toplayıp  bir bone takarak  20 dakika kadar  bekleyin. Orta sıcaklıktaki fön makinesi ile saçlarınızı kurutmalısınız. Önemli hatırlatma saçlarınızı kuruturken fön makinasının ısısı yüksek olursa  yüksek ısıda keratin erken etkileşime girecektir.

 

Düzleştiricinizin ayarını Kalın telli tabii saçlar için 230, İnce telli yıpranmış boyalı saçları 205 dereceye ayarlayıp düzleştirin. Saçlarınızı ince ince tutamlara ayırın ve  her tutam 8-9 kez  düzleştiriciden geçirin. Tüm saçınıza aynı işlemi uygulayın.  Keratin  48 – 72  saçınızda kalsın ve yıkamayın. Bu işlemleri yaptıktan sonra bir sonraki  gün saçların üzerinden tekrar düzleştirici geçin 2.gün tekrar düzleştirici geçin. 3. gün de saçlarınızı  Naturel  keratin sülfatsız şampuan ile yıkayın ve Saçları kuruttuktan sonra  da Natural Keratin Argan yağı sürmelisiniz.

 

Bu uygulamayı yapyıktan sonra saç bakımının bozulmaması için düzenli olarak da Natura Keratin Sülfatsız şampuanını ve kremini kullanmalısınız.  Bu ürünü bilinçsiz olarak kullanıldığı taktir de saçınızdan kopmalara sebep vermektedir. Bu yüzden en iyisi ve doğru olanı bu ürünleri uzmanların tavsiyesin ce ve daha önce kullanmış kişilere yaptırılması daha uygun olmalıdır.


- Brezillya Fönü Evde Nasıl Çekilir? admin tarafından 21 Ağustos 2014 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Brezillya Fönü Evde Nasıl Çekilir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz