---< Sponsor Bağlantı >---

Boynuz Kulağı Geçer Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Boynuz Kulağı Geçer Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Boynuz Kulağı Geçer  Atasözü Açıklaması Nasıldır, Boynuz Kulağı Geçer Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Boynuz Kulağı Geçer Atasözümüzdür. Boynuz Kulağı Geçer Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

 Boynuz Kulağı Geçer Atasözünün Açıklaması

Bazı çocuklar çok akıllı ve üstün kabiliyetli, maharetli olurlar. Böyle çocuklar kabiliyetleri ve zekaları sayesinde çok hızlı bir gelişme göstermektedirler, hem de yanlarında çalıştıkları usta veyahut öğretmeni dahi kısa müddette geçebilmektedirler. Öğretmenlerinden veya ustalarından daha başarılı olabilmektedirler. Bu vaziyetlerde boynuz kulağı geçti derler. Sonradan yeşisen kimseler ustalarını geçerler. Onlar için söylenen bir sözdür.


- Boynuz Kulağı Geçer Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 5 Eylül 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Boynuz Kulağı Geçer Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz