---< Sponsor Bağlantı >---

Borcun İyisi Vermek Derdin İyisi Ölmek Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Borcun İyisi Vermek Derdin İyisi Ölmek Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Borcun İyisi Vermek Derdin İyisi Ölmek Atasözü Açıklaması Nasıldır, Borcun İyisi Vermek Derdin İyisi Ölmek Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Borcun İyisi Vermek Derdin İyisi Ölmek Atasözümüzdür. Borcun İyisi Vermek Derdin İyisi Ölmek Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Borcun İyisi Vermek Derdin İyisi Ölmek Atasözünün Açıklaması

Bazı kişiler çok dara düştüğü zaman eşinden dostun borç alır veya bankadan kredi çeker.  Borcun zamanı yaklaştığı zaman borcun zamanı yaklaştığı zaman bir kaygı alır. Borçlu bir insan hiç rahat edemez. Borcundan dolayı sıkıntıya düşebileceğini düşünerek rahatsız olur. Bu yüzden ödeme imkanı elinize geçtiği zaman hemen  borcu ödeyip  bu sıkıntıdan kurtarmaktır. Bir hastalığa yakalandığınızda da insan ölsem de kurtulsam diye düşünür. Ağır bir hastalığa yakalan bir kimse hem kendi acı ekmekte ve hem yakınları. Onun için ölmek bazen de kurtuluştur. Çok acı çekmekten se


- Borcun İyisi Vermek Derdin İyisi Ölmek Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 7 Eylül 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Borcun İyisi Vermek Derdin İyisi Ölmek Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz