---< Sponsor Bağlantı >---

Boncuklu Ve Pullu Örtüler Nasıl Yıkanır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Boncuklu Ve Pullu Örtüler Nasıl Yıkanır, Boncuklu Örtülerin Yıkanması Nasıldır?

Masamızı, sehbamızı ve çeşitli yerlere koyduğumuz ve evimize farklı bir güzellik veren örtüler zamanla kirlenir. Bu örtüleri çok dikkatlide kullansak da kirlenmesine mani olamayız. Zaman zaman yıkamak gerekir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Boncuklu ve pullu örtülerimizi yıkarken dikkatli olmalıyız. Zira boncukları ve pulları dökülebilir. Genelde tüm bayanlar bu tür örtüleri yıkarken ılık şampuanlı suya bastırarak   fazla ovalamadan yıkayıp ve sererek kuruturlar

 Boncuklu Ve Pullu  Örtüler Nasıl Yıkanır?

Boncuklu Ve Pullu Örtüler Nasıl Yıkanır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Biz sizlere çok farklı bir formül öneriyoruz bu sefer.

Boncuklar iç tarafa gelecek şekilde  örtülerinizi katlıyoruz ve  bulaşık makinenizin üst rafına yerleştiriyoruz.   Yanlış duymadınız evet bulaşık makinasında  ve en düşük sıcaklıktaki ve süredeki programı seçin ve makinenizi çalıştırın.Sonrasında program biter bitmez çıkartıp düzgünce serin.


- Boncuklu Ve Pullu Örtüler Nasıl Yıkanır? admin tarafından 24 Mart 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Boncuklu Ve Pullu Örtüler Nasıl Yıkanır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz