Sponsorlu Bağlantılar
-

İlerimizin Meşhur Yemekleri Nelerdir?Hatay (Antakya) Yöresel Yemekleri Nelerdir, Hatay (Antakya) İlimizin En Meşhur Yemeği Hangisidir?

Hatay (Antakya) İlimizin Yöresel Yemekleri Nelerdir, Hatay (Antakya) İlimizin En Meşhur Yemeği Hangisidir, En çok Hakkaride hangi yemekler yenmektedir, Hatay (Antakya) yemekleri hakkında genel bilgiler nelerdir? Hatay ilimizinin  başta gelen yemekleri arasında  Kağıt kebabı, tahinli köz patlıcan, oruk, dövme (aşşur), semirsek, tepsi kebabı, humus, zahter salatası, künefe, peynirli irmik helvası, kabak tatlısı, cevizli biber, küflü çökelek salatası,  Kağıtta Et...... = DEVAMINI OKU =>Hakkari İlimizin Yöresel Yemekleri Nelerdir, Hakkari İlimizin En Meşhur Yemeği Hangisidir?

Hakkari İlimizin Yöresel Yemekleri Nelerdir, Hakkari İlimizin En Meşhur Yemeği Hangisidir, En çok Hakkaride hangi yemekler yenmektedir?   Her Şehrimizin kendine has yöresel yemekleri vardır. Hakkari’ nin de yöresel yemeklerinin başında ise gulul gelmektedir.  Gulul Hakkari yöresine özgü yemek çeşididir. Pirinç, darı veya bulgur karışımı bir nevi katı ayran çorbası olan gulul, bir çeşit işkembe ve...... = DEVAMINI OKU =>

------------- Sponsorlu Reklamlar ----------