Sponsorlu Bağlantılar
-

Günlük Yapacağımız Dualar Ve AnlamlarıBaşınız Haksız Yere Derde Girdiği Zaman Okunacak Dua

Başınız Haksız Yere Derde Girdiği Zaman Okunacak Dua Her kim başının  haksız yere derde girdiği zaman bu âyet-i günde beş yüz yada  bin sefer  okumaya devam edenler , inşâallah kısa zamanda selâmete çıkar. “Hasbiyallahü lâ ilâhe illâ hu, aleyhi tevekkeltü ve   hüve Rabbül-arşil-azîm” ALLAH bana kâfidir. O’ndan başka ibâdet edilecek hiçbir ilâh yoktur. O’na dayandım, O’na güvendim....... = DEVAMINI OKU =>Günlük Yapmamız Gereken Dualar Ve Anlamları Nelerdir?

Günlük Yapmamız Gereken Dualar Nelerdir, Günlük Yapmamız Gereken Duaların Anlamları Nasıldır? Bizi Yaratan Rabbimize Kulluk görevlerimizi tam manasıyla yerine getiremiyoruzdur. O’nu yerince anmıyor ve verdiği nimetlerin kıymetini bilmiyoruz. Bizleri yaratan Yüce Mevlamıza yakışan bir Kul Olmayı nasip etsin Rabbim İnşallah. Aşagıdaki Duayı Her kim Günde 100 defa okursa sevabı çok büyüktür. Bu duanın Faziletleri Nedir...... = DEVAMINI OKU =>Kazancın Bereketli Olması İçin Okunacak Dua, Kazançların Bereketli OLması İçin Hangi Duayı Okumalıyız?

Kazancın Bereketli Olması İçin Okunacak Dua,  Kazançların Bereketli OLması  İçin Hangi Duayı Okumalıyız? Çalışıp kazanıyorum ama bir türlü bereketi olmuyor diyorsanız, Bereketli Kazanç Helal Rızık İçin Ne yapmam gerek diyorsanız işte size çok güzel bir dua. Kazancının  bereketli olması için;Sabah ve akşam aşağıdaki dua 3 defa okunur. “Ya hamide’l-fiali zelmenni ala cemi’ı halkıhi bilutfihi.” Manası.”...... = DEVAMINI OKU =>Zorluklara Karşı, Sıkıntılı Ve Sinirli Zamanlarda Okunacak Dua

Zorluklara Karşı, Sıkıntıli Ve Sinirli Zamanlarda  Okunacak Dua, Sıkıntılı ve Sinirli zamanlarda Okunacak Dua Hangisidir? Her hangi bir zorlukla karşılaştığımı da yada bir şeye sinirlediğimizde Sıkıntılı zamanlarımızda hemen öfkelenir sağa sola saldırırız yada kalp kırarız. Onun yerine duaya sarılmalıyız. İşte sıkıntılı zamanlarda okunacak dur. “HASBİNALLAH VE Nİ’MEL VEKİL,VE Nİ’MEL MEVLA, VE Ni’MEN NASİR.” Anlamı:“ Allah...... = DEVAMINI OKU =>İstihare Nedir, İstihare Namazı Nasıl Kılınır, İstihare Duası Nasıldır?

İstihare Nedir, İstihare Namazı Nasıl Kılınır, İstihare Duası Nasıldır, İstihare Duası Ve Namazı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir? Yapacağımız bir  işin iyi veya kötü olduğunu, yada hakkımızda hayırlı olup olmadığını anlamak için İstihare etmemizi Peygamber Efendimiz a.s. Önermiştir. İstihare namazı nasıl kılınır, istihare nasıl yapılır biraz bilgi vermek istedim. İstihare Namazını kılmak için önce güzel bir abdest alınır. Sonra Namaza...... = DEVAMINI OKU =>Kelime-i Şahadet Ne Demektir, Kelime-i Şahadet’ in İngilizcesi Nasıldır?

Kelime-i Şahadet Ne Demektir, Kelime-i Şahadet’ in  İngilizcesi Nasıldır, İngilizce Kelime-i Şahadet Nasıldır? İslam Dinin ilk temel şartı Kelime-i Şahadet getirmektir. Bir Yabancının Müslüman olabilmesi için ilk yapması gereken Kelime-i Şehadet getirmektir. Müslüman olabilmek için  söylenmesi mecburi olan Kelime-i Tevhid veya Kelime-i Şahadettir. Bir kimse gerçekten isteyip inanıyorsa Kelime-i Şahadet getirerek İslam Dinine girip Müslüman...... = DEVAMINI OKU =>

------------- Sponsorlu Reklamlar ----------