---< Sponsor Bağlantı >---

Biri Yer Biri Bakar Kıyamet Ondan Kopar Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Biri Yer Biri Bakar Kıyamet Ondan Kopar Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Biri Yer Biri Bakar Kıyamet Ondan Kopar Atasözü Açıklaması Nasıldır, Biri Yer Biri Bakar Kıyamet Ondan Kopar Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

İşte bunlardan bir tanesi de Biri Yer Biri Bakar Kıyamet Ondan Kopar Atasözümüzdür. Biri Yer Biri Bakar Kıyamet Ondan Kopar Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Biri Yer Biri Bakar Kıyamet Ondan Kopar Atasözünün Açıklaması

İnsanlar toplum içerisinde yaşamaktadırlar. Bu toplum içerisinde bir kesim zengin iken bir kesim de alım gücü azdır. Adaletli paylaşım yoktur.Toplumsal adaletin olmadığı bir yerde de tartışmalar, dövüşler, krizler çıkmaktadır. Adaletli paylaşım olsa ne kriz çıkar ne de kavga.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Örneğin bir çocuk yeni çıkan turfanda bir meyveyi arkadaşlarının yanında yer ve arkadaşlarına vermezse yanında bulunanlar imrenecek ve çocuğun elinden almaya çalışacaktır. Kavga da bu sayede kaçınılmaz olacaktır. Paylaşım olsa ne kavga olur nede dövüş.


- Biri Yer Biri Bakar Kıyamet Ondan Kopar Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 10 Eylül 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Biri Yer Biri Bakar Kıyamet Ondan Kopar Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz