---< Sponsor Bağlantı >---

Bir Fincan Kahvenin Kırk Yıl Hatırı Vardır Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Bir Fincan Kahvenin Kırk Yıl Hatırı Vardır Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Bir Fincan Kahvenin Kırk Yıl Hatırı Vardır Atasözü Açıklaması Nasıldır, Bir Fincan Kahvenin Kırk Yıl Hatırı Vardır Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Bir Fincan Kahvenin Kırk Yıl Hatırı Vardır Atasözümüzdür. Bir Fincan Kahvenin Kırk Yıl Hatırı Vardır Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Bir Fincan Kahvenin Kırk Yıl Hatırı Vardır Atasözünün Açıklaması

İnsanlar yaptığınız bir iyiliğin kolay kolay unutulmazlar. Bir takım insanlar bu gibi davranışlara çok değer vermektedirler. Kendilerine bir kişi iyilik yaptığında bunu unutmayıp uygun bir zamanda gördükleri bu iyilik karşısında, iyilik yapana yardım etmek için fırsat kollarlar. İyilik yapan kişi belkide yaptığı iyiliği hiç önem vermez, kolay bir şey gibi görür. Ancak karşısında ki buna çok değer verir.Aradan kırk yıl gibi uzun bir zamanda geçse bile yapılan iyiliğin karşılığını ödemek isterler.


- Bir Fincan Kahvenin Kırk Yıl Hatırı Vardır Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 8 Eylül 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Bir Fincan Kahvenin Kırk Yıl Hatırı Vardır Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz