---< Sponsor Bağlantı >---

Bin Kaygı Bir Borç Ödemez Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Bin Kaygı Bir Borç Ödemez Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Bin Kaygı Bir Borç Ödemez Atasözü Açıklaması Nasıldır, Bin Kaygı Bir Borç Ödemez Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Bin Kaygı Bir Borç Ödemez Atasözümüzdür. Bin Kaygı Bir Borç Ödemez Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

 Bin Kaygı Bir Borç Ödemez Atasözünün Açıklaması

Bazı insanlar borçtan çok korkarlar fakat yeniden de borçlanmaktan çekinmezler. Sonra da borcum var diye tasalanıp kaygılanırlar. Ekonomik koşullarında ağırlaştığı günümüzde ise  insanın borçlanma vaziyetine düşmesi sıradandır. Ancak, bu vaziyette insanın ödeme olanaklarını da hesaplaması ve ödemek için çalışıp çabalaması gerekir. Yoksa oturup bir yüzden- dertlenmek hem gereksizdir hem de bir yarar sağlamaz. Üstelik kişiyi da alçaltır. İnsanlar bir borcun altına girmeden önce hesabını kitabını iyi yapmalı ve ödeyebileceği kadar borçlanmalıdır.


- Bin Kaygı Bir Borç Ödemez Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 1 Eylül 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Bin Kaygı Bir Borç Ödemez Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz