---< Sponsor Bağlantı >---

Beyin Uru Nedir, Zararları Nelerdir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Beyin Uru Nedir, Beyin Urunun Zararları Nelerdir?

Bizleri yaratan Yüce Rabbim Biz insanoğlunu akıl,sır ermeyecek şekilde yaratmıştır. Vücudumuzun her bir noktası ayrı bir sisten olarak çalışmaktadır. Tüm bu sistemleri kontrol eden ve düzenleyen de beynimizdir.  Zaman zaman her şeyde olduğu gibi beynimizde de bazı aksaklıklar ve bazı istenmeyen durumlar olabilmektedir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Beyin Uru Nedir, Zararları Nelerdir?

Beyin Uru Nedir, Zararları Nelerdir?

Vücudumuzun her bölgesinde  olduğu gibi beyinde de bazı dokular biraz fazla gelişebilir. Bu dokulara Ur dediğimiz ve iyi huylu veyahut ta kötü huylu dokular gelişebilmektedir. Bunların arasında İyi huylu tümörler çok hızlı büyümezken kötü huylu tümörler çok hızlı büyür ve etrafa dağılmaktadır. Lakin beyinde meydana gelen tümörlerin iyi huyluları da biraz meseledir. Meydana gelen bu kitlenin genişleyebileceği her hangi bir alan yoktur ve tümör, etrafındaki dokuyu sıkıştırmaktadır. Bunun neticesinde de  kişide, urun sıkıştırdığı bölgenin işlevine göre kimi bozukluklar gelişebilmektedir. Bu yakıntılar baş ağrısından, kişilik değişimleri kadar ciddi sıkıntılar verebilmektedir. Beynin ön bölümünde oluşan urlar kişilik meseleleri yaratırken, arka bölümde oluşan urlar görmeyle alakalı bozukluklara ve yan taraflardaki urlar ise kol ve bacaklarda felçlere yol açabilmektedir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Her şeyde olduğu erken teşhis ve erken tedavi hayat kurtarmaktadır. Bunun içinde düzenli olarak doktora gidilmeli ve yılda en az birkez ÇEKHAP  yaptırılmalıdır.

En büyük Zenginlik Sağlığımızdır Bunu Unutmayalım

 


- Beyin Uru Nedir, Zararları Nelerdir? admin tarafından 12 Eylül 2014 tarihinde , Ders Notlarım,Genel kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Beyin Uru Nedir, Zararları Nelerdir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz