---< Sponsor Bağlantı >---

Beyaz Ahşap Eşyalar Nasıl Temizlenir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Ev İşleri İçin Pratik  Püf NoktalarıPratik Olarak Beyaz Ahşaplar Nasıl Temizlenir,Beyaza Boyanmış Kapı,Pencere Veya Diğer Ahşaplar  Ürünleri Pratik Olarak Nasıl Temizlenir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Ev hanımlarının temizlik yaparken tüm zamanını beyaz boyalı kapı pencere  diğer ahşaptan yapılmış yerlerin temizliği oldukça zor ve zaman iste. Hele birde kışın isini çekmişlerse o siyah kara isi temizlemek bir hayli zamanlarını alır. İşte sizlere çok pratik  çok basit bir formül.

Evinizin beyaza boyanmış kapı, pencere ve benzeri tahta kısımlarını çok ucuza ve yeni boyanmış gibi  temizleyebilirsiniz. Bunun için birkaç  tane kuru sogani, bir tencerede iyice yumusayincaya kadar kaynatin. Biraz ılımasını bekleyin ve  temizlenecek yerlere bir bez yardımı ile uygulayın. Boyanın pırıl pırıl parlamasi için çok fazla ovalayıp durulayın o kadar.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Beyaz Ahşap Eşyalar Nasıl Temizlenir? admin tarafından 1 Mart 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Kadın,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Beyaz Ahşap Eşyalar Nasıl Temizlenir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz