---< Sponsor Bağlantı >---

Bayat Ekmekleri Nasıl Değerlendirebiliriz?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Bayat Ekmeklerimizi Nasıl Değerlendirebiliriz, Bayat Ekmeklerimizi Evde Değerlendirme Yöntemleri Nelerdir?

Taze Ekmeklerin lezzeti ve tadı bir başkadır. Hele o miss gibi kokuku çok güzeldir. Bazılarınız taze ekmekten başka bir şey yemezler. 

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Günlük tükettiğimiz ekmekten fazla ekmek alırsak ertesi güne kalır ve bir çoğumuz ekmek bayatladı diye yemeyiz ve olduğu gibi çöpe gider. Aslında tek çöpe giden ekmekler değildir, aynı zamanda zar zor kazandığımız  paralarımızda çöpe gitmektedir. Bizler farkında bile olmayız. Aslında bayat ekmeğin hazmı daha kolaydır. Bayat ekmekleri bir çok şekilde değerlendire biliriz.

 Bayat Ekmekleri Nasıl Değerlendirebiliriz diye soracak olursanız bakın neler  yapabiliriz?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bayat Ekmekleri Nasıl Değerlendirebiliriz

Bayat Ekmekleri Nasıl Değerlendirebiliriz

 

1-Bayat ekmekten güzel bir tost yapabiliriz. Üstelik de taze ekmeğe oranlada daha leziz olmakta.

2-Bayat ekmekleri kızartıp balık ekmek yapabiliriz. Bayatlayan ekmekler kolay dilimdendiği için çok rahatlıkla yumurtayla kızartıp balık ekmek yaparız ki çocuklarınız bayılacaktır.

3- Eğer pide ekmekleri seviyorsak ufak ufak doğrayıp sonra çorbaların yanında çok güzel gidecektir.

4- Çok bayatsa ekmeklerimiz ufak ufak doğrayıp kurutun.  Sonra robattan geçirin. Köfte yaparken hazırca kullanabilirsiniz.

5- Yine ekmekleri ufalayıp  çok değişik ekmek köftesi yapabilirsiniz.

6- Çok güzel bayat ekmeklerden ekmek mantısı olmaktadır. Benim aklıma gelenler şimdilik bunlar. Eğer sizlerde farklı bir şekilde değerlendiriyorsanız yorum yerinden bize yazın lütfen.

Şunu unutmayalım. Ekmek Nimettir. Yeri Çöpe değil kursağa gitmesi önemlidir.


- Bayat Ekmekleri Nasıl Değerlendirebiliriz? admin tarafından 17 Eylül 2014 tarihinde , Ekmek Nasıl Yapılır?,Kadın,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Bayat Ekmekleri Nasıl Değerlendirebiliriz? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz