---< Sponsor Bağlantı >---

Bademcik İntihabı Nedir, Tedavisi Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Bademcik İntihabı Nedir, Bademcik İntihabının Tedavisi Nasıldır?

Havalar soğumaya başladığı şu günlerde bademcik intihapları ve bademcik şişmeleri ne yakalanıp hasta olanların sayısı hızla artmaktadır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bademcik şişmesi ve bademcik intihabı özellikle çocuk yaşlarda daha  sıkça karşılaşılan bir sorun ve rahatsızlıktır. Bademcikleri şişen birine öncelikle  istirahat önerilmektedir. Çok sıcak ve çok soğuk gıdalardan uzak durmak gerekmektedir.

 

Bademcik İntihabı Nedir, Tedavisi Nasıldır?

Bademcik İntihabı Nedir, Tedavisi Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bademcik şişmesi olan kişiler öncelikle istirahat edip dinlenmelidir.  Bunun yanı sıra Portakal suyu, limonata ve asitli içeceklerden uzak durmaları gerekmektedir. Hastanın çok sıcak ve çok soğuk gıdalar bademcikleri tahriş edeceği için ya bu gıdalardan bir müddet uzak durması veyahut ılık olarak tüketmesi gerekmektedir.

Eğer bademcik şişmesiyle beraber ateş varsa en yakın sağlık kuruluşuna gidip doktorun verdiği ilaçları kullanıp istirahat etmelidir.


- Bademcik İntihabı Nedir, Tedavisi Nasıldır? admin tarafından 12 Ekim 2014 tarihinde , Ağız Ve Diş Sağlığı,Sağlık kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Bademcik İntihabı Nedir, Tedavisi Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz