---< Sponsor Bağlantı >---

Aziz İsminin Anlamı Nedir, Aziz İsmi Ne Manaya Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Aziz İsminin Anlamı Nedir, Aziz İsmi Ne Manaya Gelmektedir?

Aziz İsminin Anlamı Nedir, Aziz İsmi Ne Manaya Gelmektedir. Aziz İsim olarak çocuklara konulmasında dinimiz açısından bir sakınca var mıdır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

  Yeni doğan Erkek çocuklarına Aziz ismi verilmektedir. Aziz ismi ne anlama gelmektedir. Aziz ismi çocuklarımıza vermek dinimizce caiz mi diye soracak olursanız, Aziz ismini çocuklarımıza koymakta hiç bir sakınca yoktur.

Aziz İsminin Anlamına Gelince

Aziz: 1. Muhterem, sayın. 2. Sevgili. 3. Veli, evliya, ermiş. 4. Az bulunur. 5. Allah’ın izzetli kıldığı, mü’min. – Aziz (İmadettin Abulfeth Osman el-Aziz): Selahaddin Eyyubi-’nin II. oğlu. Kardeşi el-Efdal, Melik iken kendisi Şam’ı terkederek Mısır Eyyubileri hükümdarlığını ilan etti. Fakat daha sonra kardeşiyle barıştı. Kur’an-ı Kerim’de Âl-i İmran ve Yusuf surelerinde geçmektedir

Gerçekten çok güzel bir isim ve anlamı da çok güzel.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

bebek isimleri ve anlamları
bebek isimleri ve anlamları


- Aziz İsminin Anlamı Nedir, Aziz İsmi Ne Manaya Gelmektedir? admin tarafından 10 Mayıs 2014 tarihinde , Bebek İsimleri Ve Anlamları,Çocuklarımızla İlgili Herşey,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Aziz İsminin Anlamı Nedir, Aziz İsmi Ne Manaya Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz