---< Sponsor Bağlantı >---

Ayaklarımıza Nasıl Bakım Yapmalıyız?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Ayaklarımıza Nasıl Bakım Yapmalıyız, Ayak Bakımı Nasıl Olmalıdır, Ayak Bakımı için Neler  Yapmalıyız?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bedenimizin yükünü ayaklarımız çekmektedir.Bizleri taşıyan ayaklarımızdır. Gün boyunca ayaklarımızın üzerinde dururuz. Vücudumuzun bakımı kadar ayaklarımızın bakımı da önemlidir.

Gün içerisinde  çorap ve ayakkabı da terleyen ayaklar düzenli olarak yıkanmalıdır. Eğer ayaklarımızı  yıkanmazsak çevreyi rahatsız edecek kokular daha sonra da ayak sağlığını bozabilecek nasır gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Ayaklarımızı yıkadıktan sonra pamuklu ve yumuşak bir havlu ile kurulamamız lazımdır. Ayak derimizin kurumaması için de ayakları yıkadıktan sonra   vazelin sürmeliyiz.  Günlük olarak kullandığımız çoraplarımızı değiştirmeliyiz. Rahat ve sağlıklı ayakkabılar giyinmeliyiz.Ayaklarımıza Nasıl Bakım Yapmalıyız

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Ayak sağlığı ve temizliği için kendi terlik ve çoraplarımızı kullanmaya özen göstermeliyiz.  Ayak sağlığı için pamuklu ve dikişsiz çorapları tercih etmeliyiz.


- Ayaklarımıza Nasıl Bakım Yapmalıyız? admin tarafından 14 Şubat 2014 tarihinde , Genel Sağlık,Sağlık kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Ayaklarımıza Nasıl Bakım Yapmalıyız? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz