---< Sponsor Bağlantı >---

Ayak Ve Ayak Parmaklarının Şişliğini Nasıl Giderebiliriz?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Ayak Ve Ayak Parmaklarının  Şişliğini Nasıl Giderebiliriz, Ayak Ve Ayak Parmaklarının  Şişliğini İyi Gelecek  Bitkisel Yöntemler Nelerdir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Ayaklarımız bizim en kıymetli organlarımızdan bir tanesidir. Gün boyunca ayaklarımızın üzerinde dururuz ve zamanla da ayaklarımız şişer ve yorgunluktan da ağrır. Hele birde kullandığımız ayakkabımız ayağımızı vurursa da tamamdır. Ayak ağrı o zaman dayanılmaz bir hale gelir.

Ayak Ve Ayak Parmaklarının  Şişliğini Nasıl Giderebiliriz, Ayak Şişliğine Ne İyi Gelir Diyorsanız İşte Cevapları

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Gerekli Olan Şifalı Bitkiler: Kekik otu, Burçak, Soğan, Sarımsak, Mürver çiçeği, Arpa unu

Hazırlanış ve Kullanımı:Kekik otu, burçak ile birlikte dövülerek toz haline getirilir. Elenen karışım merhem kıvamına gelene kadar soğan suyu ile yoğrulur. Hazırlanan merhemden yatmadan önce şiş olan parmaklara sürülerek parmaklar temiz bir bezle sarılır.

Közde pişirilen soğan ve sarımsak dövülerek lapa haline getirilir. Elde edilen karışım merhem kıvamına gelene kadar arpa unu ile yoğrulur. Hazırlanan merhemden şiş üzerine konarak sarılır.

Mürver ağacının çiçekleri on dakika süre ile kaynar suda demlenir. Süzüldükten sonra elde edilen posa, merhem kıvamına gelene kadar arpa unu ve sarımsak yağı ile yoğrulur. Hazırlanan merhemden yatmadan önce parmaklara sürülerek parmaklar temiz bir bezle sarılır. Bu tedavi yöntemi gün aşırı sürdürülür.Ayak Ve Ayak Parmaklarının sisligi  Nasıl Giderebiliriz

Ayaklarımıza iyi gelen ve bilindik bir yöntem olan tuzlu suda her zaman işe yaramaktadır. Gün boyunca yorulan ve şişen ayaklarımızı ılık ve tuzlu suyun içerisin koyup bir süre bekledikten sonra soğuk su ile yıkarsak ayaklarımız bir hayli rahatlıyacaktır.


- Ayak Ve Ayak Parmaklarının Şişliğini Nasıl Giderebiliriz? admin tarafından 20 Şubat 2014 tarihinde , Göz Sağlığı Üzerine,Sağlık kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Ayak Ve Ayak Parmaklarının Şişliğini Nasıl Giderebiliriz? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz